| Ražotāja daļas numurs : | 9538 0601000 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Belden |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 8COND 24AWG CHRM SHD 1000' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 9538 0601000 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | CABLE 8COND 24AWG CHRM SHD 1000' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | Computer |
| Aizsardzības veids | Foil |
| Shield Materiāls | Aluminum |
| Vairoga pārklājums | 100% |
| Sērija | Classics |
| Vērtējumi | UL Style 2464 |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 80°C |
| Diriģentu skaits | 8 |
| Garums | 1000.0 (304.8m) |
| Jakas krāsa | Chrome |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0320" (0.813mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.224" (5.69mm) |
| Iespējas | Drain Wire |
| Diriģents | 7/32 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | 9538 |








CABLE 8COND 24AWG CHRM SHD 1000'

M63X1.5 CORD GRIP PVDF/PVC

CABLE 8CON 24AWG CHROM SHLD 500'

SET ACCESS BIT 37PC
CABLE 8CON 24AWG CHROM SHLD 500'

CABLE 8COND 24AWG CHRM SHD 5000'
MACH SCREW FLAT SLOTTED #6-32
SCOTCH-BRITE SCOTCHBRICK GRIDDLE
CABLE 8CON 24AWG CHROM SHLD 100'

B555 10X14 RED/BLK/WHT